Рецепти » Птиця » Качка по-східномуКачка по-східному Рецепт качка по-східному - приготування качки з яблуками під соєвим соусом. Блюдо азіатської кухні.

Опис приготування:
Змішайте мед з соєвим соусом до тих пір, поки мед повністю не розчиниться в соусі. Ретельно промийте качку, після чого змажте її приготовленим соусом і відправте в прохолодне місце на 5 годин, щоб вона просочилася.
Яблука нарізати невеликими шматочками, після чого ними начиняється птах, який після кладеться в сотейник. Через черевне отвір, куди раніше клалися яблука, залийте соус, що залишився, після чого цей отвір стоїть або зашити, або скріпити дерев'яними шпажками.
Запікайте качку по-східному півтори години під кришкою при температурі 230 С. Поливайте соком, що виділяється час від часу. Подавати блюдо слід з коричневим рисом і зеленим луком.

Призначення: На вечерю
Основний інгредієнт: Птах /Качка /Фрукти
Блюдо: Гарячі страви
Географія кухні: Азіатська, Східна кухні

Інгредієнти:
  • качка - 1 Штук
  • соєвий соус - 1 /2 Стакан
  • мед - 5 Ст. ложка
  • рослинне масло - 3 ст. ложка
  • яблука - 4 Штук (зелені кислі)

Кількість порцій: 6
Якщо вам сподобався цей чудовий рецепт, не полінуйтеся і постарайтеся відтворити це кулінарне диво у себе вдома. Для цього дотримуйтесь правил і порядку, зазначеному в описі і стежте за допоміжним фото. Приготування принесе вам задоволення, якщо ви зрозумієте, як зробити Качка по-східному у домашніх умовах. Тут представлений лише класичний вид даної страви, але ви завжди можете урізноманітнити його додаванням нових інгредієнтів на свій смак. Це улюблене блюдо не тільки простих людей, а й гурманів. Даний рецепт приготування Качка по-східному не тільки простий, але і достатньо швидкий. Варто пам'ятати, що склад продуктів корисно перевіряти на калорійність, щоб не завдати шкоди здоров'ю й фігурі. Підраховуйте калорії і приводите в баланс свій щоденний живильний раціон. І тоді кулінарія принесе не тільки домашній затишок, але й смачні враження, і радість для всіх!