Рецепти » Овочі » Опеньки з картоплею у сметаніОпеньки з картоплею у сметані Рецепт приготування опеньків із картоплею у сметані. Напередодні осені, коли в лісі почнуть з'являтися перші опеньки, це рецепт буде дуже актуальне.

Призначення: На обід /На вечерю
Основний інгредієнт: Овочі /Картопля /Гриби
Блюдо: Гарячі страви
Географія кухні: Російська

Інгредієнти:
  • Сметана - 300 Грам
  • Мелений чорний перець - 0,25 Чайна ложка
  • Опеньки - 1 Кілограм
  • Рослинне масло - 1,5 Чайна ложка
  • Картопля - 800 Грам
  • Ріпчата цибуля - 2 Штук
  • Сіль - 1,5 Чайна ложка

Кількість порцій: 4

Рецепт "Опеньки з картоплею у сметані":
Опеньки з картоплею у сметані 1. У першу чергу очищаємо гриби. У злегка підсолену воду опускаємо очищені опеньки і доводимо до кипіння. Після того, як вода закипить, варимо хвилин десять-п'ятнадцять, потім воду треба буде злити. Коли гриби охолонуть, нарізаємо їх на дві-три частини.
Опеньки з картоплею у сметані 2. Очищаємо цибулю та нарізаємо його коротенькій соломкою. У розігрітій сковороді на рослинному маслі до прозорості хвилини одну-дві пассируем цибуля, вогонь повинен бути середнім.
Опеньки з картоплею у сметані 3. Очищаємо картоплю і нарізаємо його невеликими кубиками. Тепер додаємо картоплю до цибулі і перемішуємо, готуємо хвилин п'ятнадцять. Не забуваємо перемішувати. Додаємо перець і сіль.
Опеньки з картоплею у сметані 4. Картопля стає м'яким, а цибуля набуває золотистий колір. Додаємо на сковороду до картоплі відварених грибів.
Опеньки з картоплею у сметані 5. Тепер додаємо сюди сметани і добре перемішуємо. Готуємо ще хвилин п'ять-сім із закритою кришкою. Вогонь повинен бути невеликий.
Опеньки з картоплею у сметані 6. Після сковороду знімаємо з вогню, вміст перекладаємо в тарілки, додаємо свіжих овочів та зелені.

Тепер ви знаєте як приготувати домашній "Опеньки з картоплею у сметані". Завдяки докладним інструкціям з фото можна без особливих зусиль зробити класичний варіант цієї страви. Простий рецепт "Опеньки з картоплею у сметані" можна поліпшити своїми улюбленими інгредієнтами і створити тим самим щось оригінальне - в домаш умовах експерименти з їжею звичайна справа.