Рецепти » Десерти » Шоколадна мастикаШоколадна мастика Рецепт приготування шоколадної мастики.

Опис приготування:
Шоколадна мастика - це смачний і пластичний матеріал, який може використовуватися для декорування тортів, тістечок, пирогів та іншої випічки. Шоколадної мастикою можна повністю покрити торт, можна зробити стрічки і стріли, а так само вирізати різні фігурки і прикраси. Все залежить тільки від Вашої фантазії.

Призначення: На святковий стіл
Основний інгредієнт: Какао і шоколад
Блюдо: Десерти
Географія кухні: Країни Європи

Інгредієнти:
  • молочного /білого шоколаду - 500 Грам
  • кукурудзяної патоки - 1 /2 Штук

Кількість порцій: 8

Рецепт "Шоколадна мастика":
Шоколадна мастика 1. Подрібнити шоколад і покласти його в посуд для мікрохвильової печі. Розтопіть шоколад в мікрохвильовій печі, дістаючи і перемішуючи кожні 45 секунд, щоб уникнути перегріву шоколаду. Дістати шоколад з мікрохвильової печі, перемішати. Додати кукурудзяну патоку і заважати до однорідності.
Шоколадна мастика 2. Викладіть шоколад на великий аркуш харчової плівки і загорніть. Дайте шоколаду охолонути і затвердіти. На це буде потрібно як мінімум 6 годин. Краще залишити шоколад на цілу ніч.
Шоколадна мастика 3. ? азмягчіте шоколад руками або в мікрохвильовій печі (10-ісекунднимі інтервалами) поки він не стане досить м'яким. Якщо шоколад почнемо липнути, нанесіть на руки цукрову пудру (білий шоколад) або какао-порошок (молочний шоколад). Якщо Вам потрібна мастика різних кольором, додайте харчовий барвник до білого шоколаду. Шоколадна мастика готова до використання. Залишки шоколадної мастики, загорнуті в харчову плівку, можуть зберігатися в холодильнику 2-3 тижні.

Завдяки нашому сайту у вас з'явився шанс дізнатися, як готувати Шоколадна мастика в домашніх умовах. Для початку підготуйте всі потрібні продукти, зазначені в розділі - інгредієнти. Тут вказано класичний склад кулінарного виробу, але ви з легкістю можете поміняти його в залежності від своїх уподобань. Хороші спеції додадуть вашому шедевру незабутній аромат. Шоколадна мастика - відмінний вибір, це простий і смачний спосіб здивувати своїх близьких. Як готується це блюдо, вам підкаже рецепт, що включає в себе докладний опис кожного кроку з фото. Сподіваємося, приготування не забере у вас багато часу і сил, і кулінарія назавжди стане для вас улюбленим заняттям. Якщо вам сподобався вийшов домашній Шоколадна мастика, подякуйте за це автора наданої інформації.