Рецепти » Десерти » Найпростіше морозивоНайпростіше морозиво Рецепт приготування класичного ванільного морозива, в якому немає жодних барвників та консервантів.

Опис приготування:
Якщо ви великий цінитель морозива і готові їсти його 12 місяців в році, а не тільки жарким літом, цей простий і корисний рецепт морозива точно буде вам до смаку.

Призначення: Для дітей
Основний інгредієнт: Молочні продукти /Сливки
Блюдо: Десерти
Географія кухні: Північна і Південна Америка /Американська

Інгредієнти:
  • вершків - 2 Літр
  • цукру - 2 /3 Стакан
  • ванілі або ванільного екстракту - 1 Чайна ложка
  • рому або віскі - 1 Ст. ложка

Кількість порцій: 20

Рецепт "Найпростіше морозиво":
Найпростіше морозиво 1. Можна використовувати будь-які вершки, проте кращим продуктом для морозива є вершки, зібрані вами самостійно.
Найпростіше морозиво 2. Для самостійного приготування вершків тримаєте в холодильнику молоко в бутлі протягом 4-6 днів, а після не збовтуючи витягніть його і зніміть вершки ложкою.
Найпростіше морозиво 3. У чашу морожениці залийте близько 2 літрів вершків і цукор. Якщо ви звикли до покупної морозиву, можете збільшити кількість цукру, тому що окремі фірми додають цукор з розрахунку 1,5 склянки на літр молока.
Найпростіше морозиво 4. Додайте в молочну масу ванілін і ром (віскі), який дозволить посилити смак ванілі.
Найпростіше морозиво 5. Зберіть мороженицу, накрийте кришкою, дозволите і далі готуйте морозиво по інструкції морожениці.
Найпростіше морозиво 6. Виймайте морозиво, коли воно ще трохи м'яке, розкладайте по пластикових контейнерах і зберігайте при температурі не менше - 18 градусів Цельсія.

Побачивши це неймовірне блюдо, Найпростіше морозиво, ви обов'язково повинні дізнатися як приготувати його в домашніх умовах. Для початку уважно вивчіть рецепт. Вам необхідно заздалегідь купити всі потрібні інгредієнти, щоб приготування не перервалося через брак одного з продуктів. Розложіть всі продукти і прилади перед собою. Тепер прийшла пора з'ясувати, як зробити Найпростіше морозиво вдома, для цього зручно читати рецепт приготування по кроках з фото. Класичний склад блюда можна змінювати на свій розсуд, але для першого разу, радимо дотримуватися вище представленого опису. Запам'ятавши, як готується домашній Найпростіше морозиво, наступного разу ви можете діяти по пам'яті. Ми впевнені, що кулінарія стане для вас способом самовираження, і ви з радістю будете дивувати своїх близьких все новими кулінарними шедеврами. Однак дуже важливо не забувати підраховувати калорії, щоб не нашкодити фігурі і здоров'ю.