Рецепти » М'ясо » МантиМанти Рецепт манти - приготування традиційного м'ясного блюда Монголії став дуже популярним в? оссии. Манти з бараниною, картоплею і зеленню на обід.

Опис приготування:
1. Баранину для фаршу слід нарізати шматочками, а потім порубати разом з картоплею і цибулею. До складу додається перець, сіль, масло і все ретельно перемішується до однорідної маси.
2. Тісто розкочується товщиною в 2-2,5 мм і ріжеться на квадрати 10х10 см. На кожен квадрат кладеться фарш, а кути з'єднаються таким чином, щоб вийшов конверт з прорізами, які слід защипнути. В результаті знову виходить чотирикутник, кути якого з'єднуються один з одним.
3. Манти варяться хвилин 30-40 на пару. Подавати до столу слід, оформивши зеленню, заправивши сметаною або бульйоном.

Призначення: На обід
Основний інгредієнт: М'ясо /Баранина /Мука і тісто /Дріжджове тісто
Блюдо: Гарячі страви
Географія кухні: Російська /Азіатська, Східна кухні /Монгольська

Інгредієнти:
  • тісто пельменне - 1,2 Кілограм
  • баранина - 800 Грам
  • цибуля ріпчаста - 2 Штук
  • картопля - 2 Штук
  • масло вершкове - 4 Ст. ложка
  • кропу - - За смаком
  • сіль і перець - - За смаком

Кількість порцій: 10
Гідно оцінити Манти ви зможете, якщо самі приготуєте це блюдо будинку. Перш ніж починати приготування, підготуйте всі необхідні продукти і кухонні прилади. Далі уважно прочитайте рецепт приготування та ознайомтесь з фото конкретних дій. Запам'ятавши, як готувати Манти, приступайте до справи. Погодьтеся, тут представлений досить простий рецепт. Ваша фантазія дозволить додати до виробу свій неповторний смак і аромат, змінивши класичний склад. Але не забудьте врахувати калорійність всіх інгредієнтів, щоб не нашкодити здоров'ю й фігурі. Поділіться своїми враженнями та ідеями з автором, нехай кулінарія об'єднує людей з усього світу!